tel.: 608 628 722 adres: Bełchatów, ul. Rotmistrza Pileckiego 11
Facebook

Specjalistka pielęgnacji dłoni

 

   

Przede wszystkim ważny jest peeling dłoni –

złuszczanie

 

Peeling

Peeling służy do złuszczenia zrogowaciałego naskórka, poprawia mikrokrążenie i przygotowuje skórę dłoni na przyjęcie odżywczych składników zawartych w kremach i maseczkach. Wszystkie peelingi wykonujemy powoli i delikatnie, masując skórę dłoni okrężnymi ruchami około dwóch minut. Taki zabieg powinno się wykonywać mniej więcej raz na dwa tygodnie.  W tym celu proponujemy wygładzający scrub do rąk Milk & Honey Gold, który zapewnia dłoniom idealną gładkość.  

 

Expert poleca:

 

33447.jpeg

Proponujemy wygładzający scrub do rąk Milk & Honey Gold, który zapewnia dłoniom idealną gładkość. 

 

 

 

Pielęgnacja – nawilżanie

  

Przesuszone dłonie  mogą prowadzić do różnych problemów, więc jak już masz przygotowane ręce po peelingu to  koniecznie pamiętaj o nawilżeniu. Intensywnie odmładzający krem do rąk SPF NovAge będzie idealnym produktem dla Twoich dłoni, sprawi on , że dłonie  będą miękkie i gładkie oraz ochroni je przed przesuszeniem i pękaniem skóry. Co więcej, chroni także skórę dłoni przed działaniem szkodliwego promieniowania słonecznego dzięki filtrowi SPF 25, a tym samym – przed przedwczesnym starzeniem.

 

Expert poleca:

 

35073.jpeg

Intensywnie odmładzający krem do rąk SPF NovAge

 

 

 

Zadbane skórki to podstawa

 

Zdrowa i piękna skóra dłoni to także zdrowe paznokcie. Stosowanie olejków odżywczych czy kremów w paznokcie powinno stać się nawykiem. Prawidłowe dbanie o skórki  jest bardzo ważne, bo od wyglądu skórek zależy całościowy obraz Twoich dłoni. Jeśli Twoje skórki często przesuszają się, stosuj regularnie odżywczy i nawilżający olejek, np. dwufazowy olejek do paznokci i skórek the One. należy dokładnie wmasowywać je w macierz paznokcia, czyli jedyną żywą część znajdującą się bezpośrednio pod płytką. Spowoduje to dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

 

Expert poleca: 

 

33867.jpeg

Dwufazowy olejek do paznokci i skórek the One

 

 

 

Stosowanie rękawiczek do nawilżania

 

Czasem wydaje się, że zwykłe wsmarowanie kremu w dłonie nie wystarcza. Rękawiczki do nawilżania to rewelacyjny gadżet. Sposób działania  rękawiczek jest bardzo prosty: rękawiczki izolują dłonie od środowiska zewnętrznego, ocieplają skórę dłoni i kosmetyk absorbuje krem lepiej. Nasze rękawiczki posiadają funkcję dotykową, możesz więc nawilżać dłonie, nie przerywając swoich zajęć. 

 

Ekspert poleca:

 

 37607.jpeg

Rękawiczki do nawilżania dłoni

  

 

 

Teraz już wiesz jak w szybki i właściwy sposób dbać o dłonie.

 

Skorzystaj z tych porad i pamiętaj o codziennej pielęgnacji dłoni.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami Oriflame do pielęgnacji dłoni

i wybrania kosmetyków odpowiednich dla potrzeb Twojej skóry. 

 

 

 

 

 

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności